Jl. Sri Wedari,24, Ubud, Bali 80571
pl

smart Villa 40

PRZEDSTAWIAMY NOWY FORMAT "KOMPAKTOWEJ WILLI", GDZIE NA POWIERZCHNI 40 M² ZORGANIZOWANO KOMFORTOWĄ PRZESTRZEŃ DO ŻYCIA DLA RODZINY: 1 SYPIALNIA, SALON, TARAS I PRYWATNY BASEN.

Powierzchnia mieszkalna:
40 m²
Powierzchnia działki:
100 m²
Koszt m²
from $ 2500
Cena willi:
$ 108 000
Cena w indonezyjskich rupiach: 1 566 000 000 IDR
Cena w indonezyjskich rupiach: 36 250 000 IDR.
ZAMÓW KONSULTACJĘ Z MENEDŻEREM:

Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz menedżer odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące Parq Family

PROJEKT ROZWIJANY PRZEZ PARQ DEVELOPMENT
Stworzyliśmy nowy punkt który przyciąga przedsiębiorców, inwestorów, specjalistów z branży technologicznej i osób kreatywnych z całego świata. Tutaj odbywają się najlepsze wydarzenia z udziałem najwybitniejszych prelegentów.
Jak magnes, PARQ UBUD przyciąga interesujących, popularnych i odnoszących sukcesy ludzi.
Na śniadaniu w jednej z czterech restauracji w PARQ UBUD, można z łatwością spotkać sławnych celebrytów, artystów i czołowych liderów biznesu.
W PARQ UBUD popyt na wille jest tak duży, że najemcy rezerwują je na wiele miesięcy z wyprzedzeniem. A koszt działek obok PARQ UBUD w ostatnim czasie potroił się.
Nie tylko budujemy metry kwadratowe, tworzymy miejsca, które przyciągają najbardziej interesujących ludzi z całego świata!
PARQ FAMILY STANIE SIĘ NOWYM atrakcyjnym PUNKTEM na mapie świata
metrów kwadratowych infrastruktury do życia, rekreacji i rozwoju.
Do 2000 osób odwiedza Parq Ubud - najbardziej znany wielofunkcyjny ośrodek, wybudowany przez naszą firmę.
65 000
2 000
ANDRE FREY
Niemiecki deweloper i architekt, przedsiębiorca i założyciel PARQ Development
Siłą napędową PARQ Development jest wizja Andre, który przez ostatnie 15 lat wykreował rozległy kompleks o powierzchni 65 000 metrów kwadratowych - azyl dla innowacyjnego życia i magnes dla największej społeczności wschodnio-europejskiej w Azji Południowo-Wschodniej.
Za sprawą swojego zaangażowania w praktyczne działania, Andre szczegółowo nadzorował powstanie ponad 100 000 metrów kwadratowych przestrzeni mieszkalnych, które nie są tylko zbudowane, lecz starannie opracowane dla holistycznych doświadczeń.
W tętniącym życiem, innowacyjnym krajobrazie Bali, Andre Frey, założyciel PARQ Development, jest postacią wybitną w branży nieruchomości i doskonałości architektonicznej.
Każdy z projektów Andre nawiązuje do kulturowego serca Bali, będąc miejscem różnorodnych wydarzeń, od ekscytujących koncertów po pouczające konferencje.
Te przestrzenie są czymś więcej niż sumą swoich części; są źródłem społeczności, innowacji i nieograniczonej wolności, wszystko kwitnie pod błyskotliwym kierownictwem Andre.
Jego wizja wykracza poza budowanie; chodzi o tworzenie środowisk, w których ludzie mogą się
NASZE PROJEKTY
PARQ FAMILY
PARQ BLUE
OCEAN CITY by PARQ
CITADEL
by PARQ
PARQ UBUD
Soho Surfside
Jl. Sri Wedari,24, Ubud, Bali 80571
©https://parqdevelopment.com/parq_family, 2024
CHCESZ POZNAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW?
PRZEJDŹ DO GÓRY
WhatsApp
Telegram
Youtube